Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

Aby zapewnić jak największą wygodę i bezpieczeństwo proponujemy Państwu następujące sposoby płatności:

Jeżeli zależy Państwu na szybkiej wysyłce towaru, prosimy wybrać jako formę zapłaty jedną z płatności online lub za pobraniem. Opcja „przelew na konto” powoduje, że realizacja zamówienia rozpoczyna się dopiero po zaksięgowaniu płatności w naszym systemie.

Płatności online

Przelew natychmiastowy 

Po wybraniu tej opcji pojawi się lista dostępnych banków. Klikając w odpowiednią ikonę zostajecie Państwo przekierowani na stronę swojego, gdzie po zalogowaniu automatycznie pojawia się okno z wypełnionymi już wszystkimi danymi do przelewu (odbiorca, dane rachunku, kwotę i opis przelewu).

PayU

Po wybraniu tej opcji pojawi się lista dostępnych banków oraz opcja płatności kartą płatniczą. Klikając w odpowiednią ikonę zostajecie Państwo przekierowani na stronę swojego, gdzie po zalogowaniu automatycznie pojawia się okno z wypełnionymi już wszystkimi danymi do przelewu (odbiorca, dane rachunku, kwotę i opis przelewu).

Blik

System płatności mobilnych, w którym autoryzacja polega na wpisaniu kodu transakcji, który pojawia się w aplikacji na smartphonie. Ten system jest dostępny tylko i wyłącznie wtedy, jeżeli Państwa bank oferuje system bankowości mobilnej i mają Państwo skonfigurowaną aplikację.

 

 

Za pobraniem

To forma płatności polegająca na dokonaniu zapłaty kurierowi przy odbiorze przesyłki. Opcja "za pobraniem" jest dodatkowo płatna. Jej wysokość zależy od wskazanej firmy przewozowej i jest zawsze podana w procesie składania zamówienia. 

 

 

Przelew na konto bankowe

Jeśli wybrali Państwo opcję ‘przelew na konto bankowe’ jako formę płatności, należy samodzielnie dokonać przelewu. Dane do przelewu znajdziecie Państwo na naszej stronie a także w dokumencie PROFORMA, który otrzymacie w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia. Proces przetwarzania zamówienia rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku sklepu Malou.pl.

GTD Sp. z o.o.
ul. H. Pachońskiego 5d/87
   

Kraków 31-223

Numer rachunków bankowych

Santander Bank Polska SA 87 1090 2590 0000 0001 2946 5301   

Mbank  22 1140 2004 0000 3802 7727 2329

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl