Konstrukcje staników Freya cz. 1.
Konstrukcje staników Freya cz. 1.

Konstrukcja typu plunge to królowa głębokich dekoltów. Idealnie nadaje się do sukienek i bluzek, które taki dekolt eksponują. Stanik tego typu ładnie zbiera i zaokrągla biust. Idealnie dopasowany zapewnia komfort ale jednocześnie podkreśla atuty Twojej sylwetki. 

Freya oferuje kilka rodzajów konstrukcji plunge: plunge balcony, moulded plunge, demi moulded, padded plunge czy też klasyczny plunge. 

"Moulded plunge" to jeden najpopularniejszych modeli marki Freya w Polsce. Miseczki są termicznie formowane, bezszwowe i zupełnie gładkie. Bardzo ważnym elementem tej konstrukcji jest zastosowanie tkaniny powernet, z której wykonane są boki biustonosza i dzięki temu stanik "nie podjeżdża na plecach". 

"Padded plunge" jest typowym usztywnianym modelem. Miseczki zbudowane są z delikatnej gąbki, pokryte haftem lub koronką. 

Klasyczny "plunge" jest bardzo głębokim stanikiem, miseczki łączą się w najniższej części biustonosza (tzw. niski mostek). Piersi są uniesione i zaokrąglone. 

"Plunge balcony" jest modelem łączącym w sobie atuty plunge i konstrukcji balcony. Mostek jest nieco wyższy niż w klasycznym plungu. 

"Demi moulded plunge" to najnowsza konstrukcja plunge w ofercie Freya. Miseczki w tym modelu są bezszwowe, ładnie zaokrąglają biust. Mostek jest nieco wyższy niż klasycznym plungu. 

Rodzajem plunge jest także konstrukcja "high apex", która także posiada niski mostek ale budowa miseczek jest już zupełnie inna. Składają się one z dwóch warstw. Wewnętrzna zbiera i unosi biust, zewnętrzna jest elastyczna, daje dodatkowe wsparcie i ładnie układa się na piersiach. 

 

W naszej ofercie

Moulded plunge: Cameo, Awakening, Deco delight, Expression

Padded plunge: Soiree Lace

Plunge: Awakening, Expression, Wild, Fancies

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl